Matej Kaderník Trnava

Matej

kaderník

Vyštudoval strednú školu v odbore kadernícke služby. Vďaka svojej kreativite a záľube vo vlasoch už počas štúdia začal mať pozitívne ohlasy na svoje práce. Svoje umenie začal pracovne využívať najprv v Bratislave, ale pre jeho lásku k rodnému mestu sa vrátil do Trnavy, kde pracoval v dvoch salónoch, až sa rozhodol otvoriť si vlastný salón, kde by naplno mohol využívať svoju kreativitu a nebol by obmedzovaný. Jeho najväčšou záľubou sú spoločenské účesy. Matej absolvovoval rôzne školenia a zdokonalovania techník doma a v zahraniči, napr. v akadémií Petry Mechúrovej. Pravidelne sa zdokonaluje a naberá inšpirácie v akadémií spoločnosti L’Oreal a zúčastňuje sa rôznych stáží.

Katka

k a d e r n í č k a

Vyštudovala strednú školu v odbore kadernícke služby. Úprava vlasov ju bavila ešte pred výberom štúdia, preto už vtedy vedela, že práca kaderníčky bude to pravé povolanie pre ňu. Po ukončení štúdia sa začala naplno venovať svojej práci v Trnave. Najväčšou záľubou sú pre ňu rôzne farbenia a kreatívne účesy.  Pravidelne sa zdokonaluje a naberá inšpirácie v akadémií spoločnosti L’Oreal a zúčastňuje sa rôznych ďaľších školení.

Katka - Kaderníčka Trnava
Matej Kaderník Trnava

Dominika

kaderníčka

Vyštudovala strednú školu v odbore kadernícke služby. Vďaka svojmu talentu už počas školy absolvovala individuálnu prax v kaderníckom salóne a nie v učňovskom stredisku. Najviac ju baví farbenie a melírovanie dámskych vlasov. Počas svojej viac ako 10 ročnej praxe absolvovala množstvo stáží doma i v zahraničí.  I naďalej sa zdokonaľuje a naberá inšpirácie v akadémií spoločnosti L’Oreal.